UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież to Batyr wyje z zachwytu nad G20 a Przydacz u Trumpa aż klamki poleruje z radości na szczyt na Florydzie. G20 to Fakt a Kaczyński twierdzi że mamy kraj w ruinie.


Anuluj