UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Budować szybką kolej w 30 minut i mniej do Gdańska przez Nowy Dwór Gdański a nie do jakiegoś Olsztyna gdzie każdy elblążanin wie że jest grabiony na rzecz tego śmiesznego miasta. My tu w Elblągu mamy tylko z pomorzem i morzem więzy krwi a nie z jakimiś jeziorami.