Wybrany wątek opinii
Ależ to jest krótkowzroczne. Węgla mamy w Polsce pod dostatkiem, moglibyśmy mieć 3x tańsze ciepło, ale po co, niech ludzie płacą, a prezesi się bogacą, jakoś niemcy i inne kraje europejskie opierają energetykę na węglu i mają tanią energię, no ale wiadomo, są ludzie co pilnują żeby w Polsce nie było za tanio i za dobrze. A Wy tego nie widzicie.. wstyd..
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Genialne. Branża wydobywcza na minusie 11 mld zł za rok 2024.W pierwszym półroczu 2025 r. strata netto sektora górnictwa węgla kamiennego wyniosła ponad 4 mld zł. Dotacja z Państwa 9 miliardów rocznie aby to nie padło na twarz z dnia na dzień a Ty nam opowiadasz o węglu pod dostatkiem. Można się tak bawić do końca świata.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1