UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ależ to jest krótkowzroczne. Węgla mamy w Polsce pod dostatkiem, moglibyśmy mieć 3x tańsze ciepło, ale po co, niech ludzie płacą, a prezesi się bogacą, jakoś niemcy i inne kraje europejskie opierają energetykę na węglu i mają tanią energię, no ale wiadomo, są ludzie co pilnują żeby w Polsce nie było za tanio i za dobrze. A Wy tego nie widzicie.. wstyd..