UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Genialne. Branża wydobywcza na minusie 11 mld zł za rok 2024.W pierwszym półroczu 2025 r. strata netto sektora górnictwa węgla kamiennego wyniosła ponad 4 mld zł. Dotacja z Państwa 9 miliardów rocznie aby to nie padło na twarz z dnia na dzień a Ty nam opowiadasz o węglu pod dostatkiem. Można się tak bawić do końca świata.


Anuluj