UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ależ to jest krótkowzroczne. Węgla mamy w Polsce pod dostatkiem, moglibyśmy mieć 3x tańsze ciepło, ale po co, niech ludzie płacą, a prezesi się bogacą, jakoś niemcy i inne kraje europejskie opierają energetykę na węglu i mają tanią energię, no ale wiadomo, są ludzie co pilnują żeby w Polsce nie było za tanio i za dobrze. A Wy tego nie widzicie.. wstyd..