Wybrany wątek opinii

Minęło 120 lat i znowu w Elblągu jemy niemiecką żywność. Jak musi się czuć pisowski patriota jedząc niemieckiego schabowego ? Do tego w sklepie wszędzie serduszka WOŚP
Trudny okres dla pisiorów (2025.12.13)
@Trudny okres dla pisiorów - Pisowski chłop nawet na tanich nawozach z bratniej Rosji produkuje drożej niż rolnik niemiecki. Dlatego że w Niemczech nie ma funduszu kościelnego ? Czy dlatego że Niemcy nie płacą 13 ?
Piszcie pisiory (2025.12.13)
@Trudny okres dla pisiorów - PiSiory tracą w sondażach już na potęgę ale nie wiem czy się cieszyć czy się śmiać skoro piąta kolumna Kremla zyskuje na tym i skrajna prawica z Batyrem na czele... PiSowi już odjechał peron ale zakaz świec i święta żydowskiego przez Batyra zwiastuje konflikt z Trumpem ku uciesze samego Putina. Tak czy siak Polska nie ma szczęścia do porządnego prezydenta poza Kwaśniewskim który jako jedyny był mężem stanu i dbał o Polskę i jej interesy jak na przywódcę państwa przystało.
(2025.12.13)
@Trudny okres dla pisiorów - On je tak jak xero małego prezesa - wódkę w Magdalence. Nie pije, lecz połyka wódę z obrzydzeniem, bowiem źle schłodzona była...
erg. (2025.12.15)
Powrót do komentarzy