Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
@Trudny okres dla pisiorów - Pisowski chłop nawet na tanich nawozach z bratniej Rosji produkuje drożej niż rolnik niemiecki. Dlatego że w Niemczech nie ma funduszu kościelnego ? Czy dlatego że Niemcy nie płacą 13 ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Trudny okres dla pisiorów - PiSiory tracą w sondażach już na potęgę ale nie wiem czy się cieszyć czy się śmiać skoro piąta kolumna Kremla zyskuje na tym i skrajna prawica z Batyrem na czele... PiSowi już odjechał peron ale zakaz świec i święta żydowskiego przez Batyra zwiastuje konflikt z Trumpem ku uciesze samego Putina. Tak czy siak Polska nie ma szczęścia do porządnego prezydenta poza Kwaśniewskim który jako jedyny był mężem stanu i dbał o Polskę i jej interesy jak na przywódcę państwa przystało.
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
@Trudny okres dla pisiorów - On je tak jak xero małego prezesa - wódkę w Magdalence. Nie pije, lecz połyka wódę z obrzydzeniem, bowiem źle schłodzona była...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0