UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Minęło 120 lat i znowu w Elblągu jemy niemiecką żywność. Jak musi się czuć pisowski patriota jedząc niemieckiego schabowego ? Do tego w sklepie wszędzie serduszka WOŚP

Trudny okres dla pisiorów

Anuluj