UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Minęło 120 lat i znowu w Elblągu jemy niemiecką żywność. Jak musi się czuć pisowski patriota jedząc niemieckiego schabowego ? Do tego w sklepie wszędzie serduszka WOŚP
Trudny okres dla pisiorów
Minęło 120 lat i znowu w Elblągu jemy niemiecką żywność. Jak musi się czuć pisowski patriota jedząc niemieckiego schabowego ? Do tego w sklepie wszędzie serduszka WOŚP
Trudny okres dla pisiorów