UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Trudny okres dla pisiorów - Pisowski chłop nawet na tanich nawozach z bratniej Rosji produkuje drożej niż rolnik niemiecki. Dlatego że w Niemczech nie ma funduszu kościelnego ? Czy dlatego że Niemcy nie płacą 13 ?
Piszcie pisiory