UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Trudny okres dla pisiorów - Pisowski chłop nawet na tanich nawozach z bratniej Rosji produkuje drożej niż rolnik niemiecki. Dlatego że w Niemczech nie ma funduszu kościelnego ? Czy dlatego że Niemcy nie płacą 13 ?

Piszcie pisiory

Anuluj