UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Trudny okres dla pisiorów - PiSiory tracą w sondażach już na potęgę ale nie wiem czy się cieszyć czy się śmiać skoro piąta kolumna Kremla zyskuje na tym i skrajna prawica z Batyrem na czele... PiSowi już odjechał peron ale zakaz świec i święta żydowskiego przez Batyra zwiastuje konflikt z Trumpem ku uciesze samego Putina. Tak czy siak Polska nie ma szczęścia do porządnego prezydenta poza Kwaśniewskim który jako jedyny był mężem stanu i dbał o Polskę i jej interesy jak na przywódcę państwa przystało.


Anuluj