UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Trudny okres dla pisiorów - Pisowski chłop nawet na tanich nawozach z bratniej Rosji produkuje drożej niż rolnik niemiecki. Dlatego że w Niemczech nie ma funduszu kościelnego ? Czy dlatego że Niemcy nie płacą 13 ?

Piszcie pisiory