Wybrany wątek opinii
Merytoryczne komentarze, które nikogo nie obrażają, nie są przez was publikowane. Sama cenzura prewencyjna jest niezgodna z konstytucyjnymi prawami obywatelskimi. Takie apele to sami do siebie powinniście składać. Nawet nie policzę, ile komentarzy mi ocenzurowaliście, usunęliście, albo nigdy się nie pojawiły.
Do moderacji
Odpowiedz
21
7
@Rozmowa kontrolowana! - A dostali jakąś nagrodę za propagowanie wolności słowa czy coś takiego, podwójne standardy
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
@Rozmowa kontrolowana! - Piszesz na prywatnym folwarku więc czego oczekujesz? Założ swój portal.
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
@Rozmowa kontrolowana! - Bo oni "Walczą o wolność słowa" - taką wolność ale po ich myśli i tylko taką. Nikt chyba poważnie nie bierze i paplaniny o wolności i demokracji, to zadaniowana tuba partyjnej propagandy.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@Rozmowa kontrolowana! - Po pierwsze to skoro Pan już komentarz napisał to nie ma cenzury prewencyjnej ale odniesienie się do konkretnego tekstu. Orzecznictwo ETPCZ sprzed rewolucji AL mówiło albo o braku cenzury albo i tym że jej ręczne stosowanie czyni z Moderatora odpowiedzialnego za treści na dyskusji. Proponuje założyć profil i dokumentować takie stosowanie cenzury... Ja pozwałem Elblag, net o Sąd Okręgowy uznał że regulamin portalu jest ważniejszy od regulacji konstytucyjnych czy prawa unijnego. Takich to mamy Sędziów - kaloszów Portel jest " zbrojnym " ramieniem propagandy Koalicji Obywatelskiej i niestety wycina nieprzychylne tej władzy posty.... Nic nowego i nie on jeden
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
No nie własnie.... Portel jest związany z domeną Elblag i korzysta w ten sposób z Marki Miasta... To stawia na nim pewne obowiązki z których niestety się nie wywiązuje... Mój List Otwarty do Posła Śliwki był ostry i kontrowersyjny a zawierał same fakty materialne... Jeśli ktoś mówi o obronie wolności słowa i nie stawia swoich łam kontrowersyjnym ale prawdziwym faktom to się zapiera jak żaba wody. TO JEST moralność Kalego Tyle że ja mam odwagę iść i wygarnąć Kaczyńskiemu co mam do niego prosto w oczy i żaden Portel nie jest mi do tego potrzebny. Tyle tylko że takich jak ja zawodników to w tym mieście nie ma....
Do moderacji
Odpowiedz
1
3