UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Rozmowa kontrolowana! - Po pierwsze to skoro Pan już komentarz napisał to nie ma cenzury prewencyjnej ale odniesienie się do konkretnego tekstu. Orzecznictwo ETPCZ sprzed rewolucji AL mówiło albo o braku cenzury albo i tym że jej ręczne stosowanie czyni z Moderatora odpowiedzialnego za treści na dyskusji. Proponuje założyć profil i dokumentować takie stosowanie cenzury... Ja pozwałem Elblag, net o Sąd Okręgowy uznał że regulamin portalu jest ważniejszy od regulacji konstytucyjnych czy prawa unijnego. Takich to mamy Sędziów - kaloszów Portel jest " zbrojnym " ramieniem propagandy Koalicji Obywatelskiej i niestety wycina nieprzychylne tej władzy posty.... Nic nowego i nie on jeden

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj