UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No nie własnie.... Portel jest związany z domeną Elblag i korzysta w ten sposób z Marki Miasta... To stawia na nim pewne obowiązki z których niestety się nie wywiązuje... Mój List Otwarty do Posła Śliwki był ostry i kontrowersyjny a zawierał same fakty materialne... Jeśli ktoś mówi o obronie wolności słowa i nie stawia swoich łam kontrowersyjnym ale prawdziwym faktom to się zapiera jak żaba wody. TO JEST moralność Kalego Tyle że ja mam odwagę iść i wygarnąć Kaczyńskiemu co mam do niego prosto w oczy i żaden Portel nie jest mi do tego potrzebny. Tyle tylko że takich jak ja zawodników to w tym mieście nie ma....
MariuszLewandowski-Fc