UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Merytoryczne komentarze, które nikogo nie obrażają, nie są przez was publikowane. Sama cenzura prewencyjna jest niezgodna z konstytucyjnymi prawami obywatelskimi. Takie apele to sami do siebie powinniście składać. Nawet nie policzę, ile komentarzy mi ocenzurowaliście, usunęliście, albo nigdy się nie pojawiły.
Rozmowa kontrolowana!