UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Rozmowa kontrolowana! - Bo oni "Walczą o wolność słowa" - taką wolność ale po ich myśli i tylko taką. Nikt chyba poważnie nie bierze i paplaniny o wolności i demokracji, to zadaniowana tuba partyjnej propagandy.