UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego piszecie, że budynek został zabezpieczony... przed czym? - dlaczego dachu nie pokryto plandekami, by zapobiec opadom atmosferycznym- przyjdzie deszcz I woda pójdzie na nižsze piętra. Fotka pokazuje odkryty dach. Jestem na urlopie, ale jak chcecie to mogę przylecieć I pokryć wam ten dach .
Gucio.