UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego piszecie, że budynek został zabezpieczony... przed czym? - dlaczego dachu nie pokryto plandekami, by zapobiec opadom atmosferycznym- przyjdzie deszcz I woda pójdzie na nižsze piętra. Fotka pokazuje odkryty dach. Jestem na urlopie, ale jak chcecie to mogę przylecieć I pokryć wam ten dach .

Gucio.

Anuluj