UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie znam człowieka ale to ciekawy przypadek postaci, która ukończyła liceum w Elblągu, później tą śmieszną elbląską szkołę wyższą (cokolwiek to oznacza), pracuje i żyje tutaj. Czyli można. Może rzeczywiście warto promować takie osoby i ich postawy. Pod warunkiem oczywiście, że nie ma tam drugiego dna jak np. u starówkowych dilerów czy właścicieli panienek.. Jeśli nie to super i może kolejni pidobni?