Wybrany wątek opinii

W porównaniu do tego z browarnej to słabo to wygląda.
(2025.11.25)
Szajs, do Browarnej to ogromne brzydactwo, bohomazy, to nie mural, to bazgroły, ,zwykły afisz, OKRIPNISC, ,, ,
(2025.11.25)
Piękne miejsce, co to jest, ,, Ruchliwa trasa Ul. Pocztowa, piękne zabytkowe budynki, przedewszystkim Budynek Poczty, a ten niby, ,Mural, ,ma się jnijak do tej dzielnicy, ,USUŃCIE TEN OBRAZEK bo niczego nie przypomina, ,, wstyd dla Biennale, ,, ,
(2025.11.25)
Autor Bienalle że wstydu PŁONIE, ,w reality piękne, ,Elbląg zasłynął dzięki Tym Formom a tu na Murze takie bazgroły, ,nie widać tam żadnych aForm, tylko EST FLORESY, Nie przypominające niczym Sławnych, Niepowtarzalnych Form dzięki którym ELBLAG był znany i odwiedzany, ,MASAKRA, ,, ,,
(2025.11.25)
Powrót do komentarzy