UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szajs, do Browarnej to ogromne brzydactwo, bohomazy, to nie mural, to bazgroły, ,zwykły afisz, OKRIPNISC, ,, ,
Szajs, do Browarnej to ogromne brzydactwo, bohomazy, to nie mural, to bazgroły, ,zwykły afisz, OKRIPNISC, ,, ,