UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękne miejsce, co to jest, ,, Ruchliwa trasa Ul. Pocztowa, piękne zabytkowe budynki, przedewszystkim Budynek Poczty, a ten niby, ,Mural, ,ma się jnijak do tej dzielnicy, ,USUŃCIE TEN OBRAZEK bo niczego nie przypomina, ,, wstyd dla Biennale, ,, ,


Anuluj