UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Piękne miejsce, co to jest, ,, Ruchliwa trasa Ul. Pocztowa, piękne zabytkowe budynki, przedewszystkim Budynek Poczty, a ten niby, ,Mural, ,ma się jnijak do tej dzielnicy, ,USUŃCIE TEN OBRAZEK bo niczego nie przypomina, ,, wstyd dla Biennale, ,, ,