UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Autor Bienalle że wstydu PŁONIE, ,w reality piękne, ,Elbląg zasłynął dzięki Tym Formom a tu na Murze takie bazgroły, ,nie widać tam żadnych aForm, tylko EST FLORESY, Nie przypominające niczym Sławnych, Niepowtarzalnych Form dzięki którym ELBLAG był znany i odwiedzany, ,MASAKRA, ,, ,,