UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Autor Bienalle że wstydu PŁONIE, ,w reality piękne, ,Elbląg zasłynął dzięki Tym Formom a tu na Murze takie bazgroły, ,nie widać tam żadnych aForm, tylko EST FLORESY, Nie przypominające niczym Sławnych, Niepowtarzalnych Form dzięki którym ELBLAG był znany i odwiedzany, ,MASAKRA, ,, ,,