Wybrany wątek opinii

Tak lepiej dac poeniadze fundacji !!! Ktora zbiera pieniadze pod piedronkami i innymi marketami rekoma dzieci z wolontariatu. A zarzad fundacji pobiera sobie wynagrodzenie z tych pieniedzy bo jest to zgodne z prawem. Tyczy sie to wszystkich fundacji w tym rzadzonym przez pejsatych kraju.
Pawel678 (2025.11.23)
@Pawel678 - Nie wszystkich - są jeszcze w Polsce społecznicy którzy nie biorą pensji.... Coraz mniej nas Woelontsriuszy w zarządach po buenesmenu-szmondaki śmieją się z lidzi którzy coś robią dla innych z oni za nic nie robienie inkasują po kilkanscie tysięcy ale cóż zanim uczciwy zbierze 1oo zł złodziej ukradnie milion.... Taki realia w XXI wieku mamy....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.23)
Powrót do komentarzy