UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Pawel678 - Nie wszystkich - są jeszcze w Polsce społecznicy którzy nie biorą pensji.... Coraz mniej nas Woelontsriuszy w zarządach po buenesmenu-szmondaki śmieją się z lidzi którzy coś robią dla innych z oni za nic nie robienie inkasują po kilkanscie tysięcy ale cóż zanim uczciwy zbierze 1oo zł złodziej ukradnie milion.... Taki realia w XXI wieku mamy....

MariuszLewandowski-Fc