UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Pawel678 - Nie wszystkich - są jeszcze w Polsce społecznicy którzy nie biorą pensji.... Coraz mniej nas Woelontsriuszy w zarządach po buenesmenu-szmondaki śmieją się z lidzi którzy coś robią dla innych z oni za nic nie robienie inkasują po kilkanscie tysięcy ale cóż zanim uczciwy zbierze 1oo zł złodziej ukradnie milion.... Taki realia w XXI wieku mamy....
MariuszLewandowski-Fc