UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

My jak byliśmy dziećmi nikt nas nie wozil do szkoły tylko sami chodziliśmy i nie noszono za nami plecaków tak jak wy teraz za swoimi bąbelkami bo się spocą i zmęczą ale tylko do noszenia i sprzątania są leniwe ale żeby jechać do mcdonald albo kfc to skaczą jak pchły po pościeli!!!! A spacer dobrze im zrobi bo są tak grube że aż szok!!!!


Anuluj