UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
My jak byliśmy dziećmi nikt nas nie wozil do szkoły tylko sami chodziliśmy i nie noszono za nami plecaków tak jak wy teraz za swoimi bąbelkami bo się spocą i zmęczą ale tylko do noszenia i sprzątania są leniwe ale żeby jechać do mcdonald albo kfc to skaczą jak pchły po pościeli!!!! A spacer dobrze im zrobi bo są tak grube że aż szok!!!!