UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

najfajniej jest na ul. Nowowiejskiej, jedyny chodnik prowadzący do szkoły zastawiony samochodami (rodzice przywożą dzieci do szkoły) i dzieciaki od starowiejskiej idą po ulicy, policji tam nie widziałam nigdy aż się stanie tragedia.

dobra sÄ…siadka