UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

najfajniej jest na ul. Nowowiejskiej, jedyny chodnik prowadzący do szkoły zastawiony samochodami (rodzice przywożą dzieci do szkoły) i dzieciaki od starowiejskiej idą po ulicy, policji tam nie widziałam nigdy aż się stanie tragedia.

dobra sąsiadka

Anuluj