UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Są tak bezczelni bo wiedzą że są bezkarni. Tam wystarczyłaby jedna kamera na wjeździe. I każdemu bohaterowi dowalić 1500 PLN za każde złamanie zakazu wjazdu. Z chamami inaczej się nie da

Tu jest Polska

Anuluj