UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Są tak bezczelni bo wiedzą że są bezkarni. Tam wystarczyłaby jedna kamera na wjeździe. I każdemu bohaterowi dowalić 1500 PLN za każde złamanie zakazu wjazdu. Z chamami inaczej się nie da
Tu jest Polska
Są tak bezczelni bo wiedzą że są bezkarni. Tam wystarczyłaby jedna kamera na wjeździe. I każdemu bohaterowi dowalić 1500 PLN za każde złamanie zakazu wjazdu. Z chamami inaczej się nie da
Tu jest Polska