UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja nie płace podatków, i nie będę płacił, co mi zrobisz ?. Ugryż się w Jaraka. Pis rozkradł, KO dokańcza dzieło samozniszczenia

burkinofaso

Anuluj