UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@szefyr - kiedyś strażnik ze straży miejskiej robił zdjęcia rozjeżdżonych trawników i na tym się skończyło chodzę codziennie tymi alejkami z psem i raz o mało nie rozjechali mi psa kierowcy wiedzą stoi znak zakazu ruchu że może ktoś ich spisać to jeżdżą niebezpiecznie szybko nie zwracając na nic uwagi czasem jak ktoś idzie alejką kto otwiera okno i krzyczy spier, ,, ,, szczególnie po świńsku zachowała się szkoła zamknęła bramę i cały ruch poszedł na trawniki szkoła ma spokój nie wiem po co jest ta straż w sumie jaka to straż jak nic nie pilnuje to samo dzieje się na przystanku na Agrykola przy szerokim wejściu do szkoły zakaz tez zastawiony chodnik ścieżka rowerowa chodzą dzieci pomiędzy samochodami które jedne wjeżdżają drugie wyjeżdżają bardzo niebezpieczne miejsce tu też kiedyś dojdzie do tragedii wtedy się obudzą nie ma żadnego prawa w tym mieście nie działają tez żadne znaki drogowe wolna amerykanka za przystankiem na Agrykola to jeden wielki kocioł samochody i na dodatek hulajnogi a gdzie ta leniwa formacja tu jest ich miejsce chodzi o bezpieczeństwo dzieci idących do szkoły i przechodniów może panowie ruszą swoje tyłki
Grażyna12