UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A propos budynku komendy policji, a w zasadzie jej wnętrza, to czy ktoś był tam ostatnio w środku i widział jak tam jest obskurnie? Jeśli ktoś nie był ostatnio i nie widział, ale był może ze 20 lat temu, to wygląda tak samo tylko jeszcze gorzej. Brud, smród i ubóstwo.