UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A propos budynku komendy policji, a w zasadzie jej wnętrza, to czy ktoś był tam ostatnio w środku i widział jak tam jest obskurnie? Jeśli ktoś nie był ostatnio i nie widział, ale był może ze 20 lat temu, to wygląda tak samo tylko jeszcze gorzej. Brud, smród i ubóstwo.