UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem kobiety same z siebie są bardziej aktywne, twórcze i żywotne. Popatrzcie na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. One są zdominowane przez kobiety. Kobiety nie mają problemu by wyjść w swoim gronie na wystawę, do parku, na koncert. Kobiety mają chyba jednak lepszą konstrukcję psychiczno- emocjonalną. Są lepiej przygotowane do życiowego maratonu. Bardziej wytrzymałe. Popatrzcie zresztą na statystyki - kobiety żyją średnio 10-15 lat dłużej niż ich partnerzy. Kochajmy kobiety! I uczmy się od nich!