UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zabierajcie możliwości pójścia na terapię osobom które jej potrzebują. I nie porównujcie kursu prawa jazdy do terapii logopedycznej która ratuje też psychikę a co za tym idzie także życie. Dlaczego nie napisano o tym zanim rozpoczęło się głosowanie, tylko teraz jak ktoś was oświecił. Tak dla tego typu projektów dla potrzebujących, logopedia w warunkach niekomercyjnych to tak jak z lekarzem na NFZ. Kto chce wyzdrowieć i tak idzie prywatnie.