UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Inna jest sytuacja, gdy mieszkańcy zgłaszają potrzebę jakiejś terapii (logopedycznej, psychologicznej albo np. usług dentystycznych) - wtedy Miasto w konkursie wybiera najlepszego wykonawcę spośród kilku ofert na zasadzie rynkowej konkurencji, a zupełnie inaczej jest, gdy konkretna firma sama zgłasza do Budżetu Obywatelskiego swoją usługę (w dodatku w zawyżonej cenie) a potem z automatu wygrywa wobec braku konkurentów. To jest wypaczenie idei budżetu partycypacyjnego!