UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech nasza STRAŻ MIEJSKA uczy się od leśników i zamontuje foto pułapki przy garażach na Grunwaldzkiej, . ZBK sprząta a wciąż śmieci przybywa, a Strażnicy zahipnotyzowani skąd to się wzięło-niech Pan złoży zawiadomienie na policji.
Real