UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech nasza STRAŻ MIEJSKA uczy się od leśników i zamontuje foto pułapki przy garażach na Grunwaldzkiej, . ZBK sprząta a wciąż śmieci przybywa, a Strażnicy zahipnotyzowani skąd to się wzięło-niech Pan złoży zawiadomienie na policji.

Real