UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pierw to trzeba przebudować skrzyżowanie legionow Piłsudskiego i Piłsudskiego królewiecka. Zaraz nowe na fromborskiej będą kończyć. Zakorkujecie ta część miasta.

wichura

Anuluj