UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście że istnieje od wieków i to jest Polski przysmak, tradycja, kultura i duma polskiego narodu. To symbol odrodzenia, zmartwychwstania oraz uczciwości. Tylko z żurkiem możemy śmiało i bezpiecznie patrzeć w przyszłość. A pisowcy no cóż mogą sobie pajacować. Pozdrawiam