UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Fer - Zamiast tego drobiu kaczki czy gęsiny ja od tego roku zawsze 11go listopada zajadam żurek!!! Żurek to symbol odzyskania Niepodległości przez Polskę i Polaków. Tak to jest faktyczny i prawdziwy symbol każdego patrioty!!! Niech żyje wolna i niepodległa Polska żurkiem płynąca i pachnąca.