UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście że istnieje od wieków i to jest Polski przysmak, tradycja, kultura i duma polskiego narodu. To symbol odrodzenia, zmartwychwstania oraz uczciwości. Tylko z żurkiem możemy śmiało i bezpiecznie patrzeć w przyszłość. A pisowcy no cóż mogą sobie pajacować. Pozdrawiam