UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i super. W koncu mozna pobiegac po ulicach. Ale nie to jest najwazniejsze. Najwieksza satysfakcje dla nas biegaczy sprawia ze nie mozecie swobodnie jezdzic po miescie. Wasza frustracja daje nam sile.
Begacz