UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i super. W koncu mozna pobiegac po ulicach. Ale nie to jest najwazniejsze. Najwieksza satysfakcje dla nas biegaczy sprawia ze nie mozecie swobodnie jezdzic po miescie. Wasza frustracja daje nam sile.

Begacz