Wybrany wątek opinii

czyli rozumiem ze patologia dostanie nowe mieszkania za darmo, a ty zwykly czlowieku musisz kredyt na 500tys wziac i splacac cale zycie? dobrze rozumiem?
(2025.11.05)
To ze ktoś jest biedny nie zawsze oznacza patologię, w rodzinnych tzw. " dobrych " i " nowobogackich" mozna odnaleźć również patologię wiec nie nadużywajmy obraźliwych określeń! A budynek faktycznie czas zburzyć
(2025.11.05)
Przecież jest program Mieszanie na Start, a jeśli chcesz mieć mieszkanie własnościowe to twój wybór, nikt ciebie nie zmusza i nie narzuca. Albo wynajem albo własnościowe więc nie ubliżaj innym i nie wyzywaj, bądź życzliwym.
wiem (2025.11.05)
Dobrze. Dla kredytobiorców nie było (wyjątkiem wakacje kredytowe) i nie bedzie żadnych taryf ulgowych. Obecną koalicja i Lewica w niej wychodzi z założenia że jak kogoś stać na kredyt... to jego problem :). Zap.... ć :).
Tomasz Lewandowski (2025.11.09)
Powrót do komentarzy