UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież jest program Mieszanie na Start, a jeśli chcesz mieć mieszkanie własnościowe to twój wybór, nikt ciebie nie zmusza i nie narzuca. Albo wynajem albo własnościowe więc nie ubliżaj innym i nie wyzywaj, bądź życzliwym.
wiem