UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież jest program Mieszanie na Start, a jeśli chcesz mieć mieszkanie własnościowe to twój wybór, nikt ciebie nie zmusza i nie narzuca. Albo wynajem albo własnościowe więc nie ubliżaj innym i nie wyzywaj, bądź życzliwym.

wiem

Anuluj