UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To ze ktoś jest biedny nie zawsze oznacza patologię, w rodzinnych tzw. " dobrych " i " nowobogackich" mozna odnaleźć również patologię wiec nie nadużywajmy obraźliwych określeń! A budynek faktycznie czas zburzyć